Jestem w Podróży W80dni.pl

Moim celem jest podróżowanie minimum przez 80 dni w roku, a od 2029 roku… nawet 285 dni.
W czerwcu 2021 zapraszam na ciekawy rejs we wrześniu Sycylia-Wyspy Liparyjskie oraz rejsy połączone ze wspinaczką skałkową w Grecji.
Krzysztof Wacławek
El Capitan

Blog W80dni.pl poświęcony jest podróżom małym i dużym.
Będę w nim pisał nie tylko o aspektach podróżniczych ale i przemyśleniach eksploracyjno-życiowych oraz zapraszał Was do wspólnych rejsów połączonych ze wspinaczką skałkową, tzw. “RejsoWspinów”

Moja podróże rozpoczęły się od pierwszego wyjazdu nad polskie morze do Jastarni kiedy miałem 5 lat.
Mój ojciec miał ciekawe pomysły na wypoczynek i z tamtych czasów pamiętam jak z małego 2 osobowego pontonu zrobił “jacht żaglowy”, dorabiając ręcznie szyte żagle.
Później już jako 30-latek prowadziłem przez kilka lat firmę organizującą podróże na jachtach morskich.
Poza “wyczynem” żeglarskim zawsze równie ważna dla mnie była eksploracja nowych miejsc oraz najważniejsze… z kim podróżuję. Dlatego nasze wyjazdy realizowane są na zasadzie klubowej.

W ciągu ostatnich 20 lat, od kiedy powiedziałem sobie “Za dwadzieścia lat bardziej będę żałował…” 😉 odbyłem kilkadziesiąt rejsów których łączna długość przekroczyła pewnie ze dwa obwody ziemi.
Obecnie, po przeżyciu “trzech żyć” kilku związków, zajmuję się wychowaniem dwójki wspaniałych dzieci, przebywam na mini-emeryturze (według Tima Ferrissa), pławiąc się często w ciepłych wodach oraz promieniach południowego słońca (takie to miłe) właśnie z rodziną lub ze znajomymi z Klubu W80dni.pl.

Kocham żeglarstwo ale równie często przesiadam się za kółko wynajętego auta, uprawiam treking oraz poznaję nowe rejony wspinaczkowe, gdyż właśnie wspinaczka górska ostatnio stanowi dla mnie bardzo ważny aspekt życia.

Trzymajcie się kursu oraz ściany!
Krzysztof Wacławek
“El Capitan”

P.S.
Od 10 lat jestem baristą i prowadzę
Sklep Kawa-Warszawa.pl
Piszę też tutaj Bloga
>> Zapraszam na Kawę, Warszawę 😉

Zostań Partnerem Klubu W80dni.pl

NASI PARTNERZY

Dzięki naszym Partnerom możemy realizować nasze marzenia.
Dołącz do Klubu W80dni.pl