MENU
Doxy Die Cast

Intymny masażer dla kobiet

Jesteś tutaj: Strona główna

Doxy Die Cast - czysta klasyka pośród różdżek do masażu

Niektóre z Was będąc dziewczynkami, naoglądawszy się bajek Disneya (bracia Grimm raczej radośni nie byli), marzyły o zostaniu wróżką. Chciałyście mieć koronę, skrzydełka i różdżkę (najlepiej taką świecącą, magiczną i w ogóle WOW).

Życzenia lubią się spełniać. Oto przedstawiamy Wam różdżkę, która urzeczywistnia najskrytsze pragnienia i ma wszystko to, czego od niej oczekiwałyście – migocze, wibruje i robi bzzziiiuuu... Ani się obejrzycie, a poczujecie magię na własnej... skórze
Uwaga – to będzie nieco skomplikowane, bo musicie uwierzyć na słowo, że wasze clitoris mają możliwość przenoszenia głowy do innego świata. Tak się właśnie stanie - królewsko potraktowane łechtaczki, pokażą Wam raj. Raj w którym radośnie hasają wielokrotne orgazmy (widzicie to już „oczami wyobraźni? Ciekawy widok, prawda?).

Tylko zamiast skrzydełek musicie zaakceptować diabelskie rogi – tak będzie Was kusiło, by zaczarować łechtaczkę różdżką do masażu jeszcze raz. I jeszcze raz... i jeszcze...

Doxy Die Cast - intymny masażer dla kobiet

„Intymny” jest słowem nieco na wyrost, ponieważ wasz nowy ulubiony gadżet erotyczny jest (napiszmy to sobie szczerze) imponujący. Jak inaczej nazwiecie prawie kilogramową „bestię”?

Doxy to potężny (i to słowo akurat pasuje jak ulał) masażer łechtaczki. To co Wam zagwarantuje, to niespotykana rozkosz. Aby nie być gołosłownymi, może oddajmy głos opiniom z internetu;

  • „sztos produkt”,
  • „szczytowanie w 40 sekund, to mówi samo za siebie”,
  • „ma kopnięcie”,
  • „bardzo potężny (…) sprawia, że szybko się spuszczam”,
  • „żona zadowolona. Ja też”.

Marzy Wam się zmysłowa stymulacja łechtaczki? Załatwione. A może pragniecie intensywnych doznań, które widziałyście jedynie w filmach (już nie tych Disneya)? Proszę bardzo. Chcecie NAPRAWDĘ mocnych wrażeń? Oto są. A może boli Was kark? Też możecie go użyć – w końcu to różdżka do masażu.

Doxy Die Cast jest stworzona dla Was, które większość wibrujących gadżetów uważacie za zbyt słabe na swoje potrzeby. Ustawcie poziom wibracji w najbardziej komfortowym/pożądanym trybie. Oddajcie się błogiemu uczuciu, gdy nabrzmiewająca rozkosz będzie buzować w waszych ciałach, zapowiadając piękny finał. O ile zdążycie usiąść wygodnie – w końcu niektórym wystarcza niecała minuta. Delikatnie, subtelne tryby Doxy Die Cast dadzą Wam rozluźnienie. Mocne to „winda do nieba”, w którym czekają Was obezwładniające orgazmy.

Doxy Die Cast - intymny masażer dla kobiet

Najlepszy masażer erotyczny Najlepszy masażer erotyczny 

Wiemy, że gdy tylko spróbujecie, podpiszecie się pod tymi słowami obiema rękami (i nie tylko nimi).
Doxy da rozluźnienie każdemu mięśniowi, nawet temu o którym nie miałyście pojęcia. Nie ma szans byście z Doxy przegapiły te najważniejsze – 2 cm (tyle zazwyczaj mierzy clitoris) cudeńko. 

Wiecie, że łechtaczka ma 8 tysięcy zakończeń nerwowych? Czas dopieścić każde z nich! Stymulacja łechtaczki to przyjemność, której nie powinno się sobie (ani partnerowi/partnerce/partnerom) odmawiać. Została stworzona do rozkoszy, więc po co macie ją sobie dawkować?! Łechtaczkę możecie ukochać intensywnie głębokimi i silnymi wibracjami, albo ledwo ją „smyziać”. Wszystko zależy od fantazji. 

Stymulator łechtaczki, czyli skoro pojawiły się poważne słowa, to znaczy że teraz będą dane (nieco) techniczne

Doxy Die Cast jest bardzo estetycznym gadżetem, pomimo swych gabarytów (37 cm długości, 6 cm średnicy). Wykonanym starannie, można rzecz wręcz kunsztownie. 

Ciężki trzon ze szczotkowanego stopu tytanowo-aluminiowego, zakończony jest przyjemną w kontakcie końcówką, z aksamitnego silikonu medycznego. Główka jest elastyczna i znakomicie przewodzi wibracje. Dzięki giętkości, bardzo dokładnie i precyzyjnie stymuluje wasz ulubiony „groszek”. 

Doxy Die Cast waży ponad 780 gramów, co czyni ją wyjątkowo solidną różdżką do masażu. Ta waga dodatkowo wzmacnia intensywność wibracji, więc potraktujcie ją na plus (a przy okazji potrenujecie mięśnie). Doxy jest tak mocna, że może być stosowana przez ubranie (i skubana da radę). Silnik umieszczony w Doxy jest wyjątkowo mocny. Właśnie dlatego nie ma z nią żartów. Jest potężniejsza o 30% od Magic Wand, a „pobić” ten kultowy masażer nie udało się wcześniej nikomu. 

Doxy Die Cast ma 8 trybów stymulacji (4 regularne i 4 pulsu), więc nie ma szans byście nie znalazły swego ulubionego ustawienia (albo nawet ośmiu ulubionych). Zmieniają się płynnie, dzięki czemu łatwo będziecie mogły stopniować, natężenie ofiarowanej samej sobie rozkoszy.

Długi (3 metry!!!) kabel gwarantuje, że Doxy jest zawsze gotowa do zabawy i psot. Nie ma szans, by w trakcie wyczerpały Wam się baterie, a przewód nie będzie Wam w żaden sposób ograniczał pola do manewrów. 

Ma opcję trzech podświetlanych przycisków (także z silikonu), co może być dla Was dodatkową stymulacją (a na pewno ułatwieniem w sterowaniu).  .Od dziś Wielka Brytania oprócz królowej i Monty Pythona, będzie Wam się kojarzyć z najlepszymi rozwiązaniami, największą mocą i najwyższej klasy materiałami. Co oczywiste, również z najmocniejszymi orgazmami w życiu.  Idealna solo jak i w parze, trójkącie i innych figurach
Uwaga! Jako przewodowa różdżka, Doxy nie jest wodoodporna. Do czyszczenia używajcie zwilżonego ręcznika lub „toy cleanera” w sprayu.